Nowy numer 24/2018 Archiwum

Boże Ciało na jazzowo

W czwartkowy wieczór 4 czerwca w Skierniewicach odbędzie się koncert zespołu El Camino.

"Refleksje Jazzowe na Boże Ciało" - tak brzmi tytuł koncertu, na który zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Wydarzenie odbędzie się w parku przy kościele św. Stanisława o godz. 20.30. Organizatorzy zapewniają, że będzie kameralnie i klimatycznie - w plenerze, przy pochodniach.

El Camino to zespół Mariusza Kozickiego, grający muzykę jazzową do wokalu Marleny Boryń i jej siostry Małgorzaty. Debiutował na rynku muzyki chrześcijańskiej we wrześniu 2011 r. albumem "Bliżej". W 2012 r. wziął udział w koncercie "Debiuty". Po wielu zmianach, rozstaniach, ale także rozwoju zespół zagrał premierę płyty "Droga Krzyżowa" do tekstów bł. I. Kłopotowskiego, a w 2014 r. wydał płytę "Miłość niepojęta".

Nie tak dawno, bo 17 kwietnia, zespół El Camino gościł w diecezji łowickiej. Można go było usłyszeć na żywo podczas IX Koncertu Papieskiego w Kozłowie Biskupim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma