Nowy numer 3/2021 Archiwum

Prezent od proboszcza

Już w najbliższą niedzielę przy kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej odbędzie się piknik parafialny.

Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 13. Na terenie przykościelnym przewidziano różne atrakcje. Na scenie wystąpią: Zespół Czwarty ze Skierniewic, grupa muzyczno-teatralna "Albi Artheamus" i Ludowy Zespół Dziecięcy ze Starej Wojskiej. Zaprezentuje się również parafialny zespół "Kropeczki". Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa z pobliskich Chrust przygotowały przedstawienie - bajkę nie tylko dla dzieci.

Będzie także można postrzelać na strzelnicy oraz pojeździć na konikach ze stajni w Pukininie, obejrzeć wozy - strażacki i policyjny - oraz wziąć udział w konkursach biblijnym i rodzinnym.

Dla dzieci już po raz kolejny swoje drzwi otworzy "Wioska dziecięca" z cukrowa watą, lodami i upominkami. Będzie się można również posilić smacznymi potrawami, także z grilla. Ok. 17.30, pod koniec parafialnego pikniku, w tajemniczych piwnicach plebanii będzie można obejrzeć świetny film "Bóg nie umarł". Darmowy seans jest prezentem proboszcza ks. Bogumiła Karpa dla parafian.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama