Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pod wodzą ks. Rafała

Każda z 9 grup udających się z ŁPPM ma swojego przewodnika-kapłana.

Na naszej pielgrzymkowej stronie można znaleźć informacje dotyczące tego, jak należy przygotować się do drogi, co zabrać do głównego, a co do podręcznego bagażu. Decydując się na daną grupę, niezdecydowani mogą sugerować się patronem bądź jej przewodnikiem.

Pierwszym bossem ŁPPM od kilku już lat jest ks. Rafał Babicki. Mówiąc o przewodnikach, warto wspomnieć, że w tym roku w kilku grupach na tym „stanowisku” nastąpią zmiany. Tak będzie choćby w grupie czerwonej czy brązowej.

Za poszczególne grupy odpowiadają: 
ks. Jacek Zieliński – biało-żółta 
ks. Paweł Olszewski – fioletowa 
ks. Sławomir Wasilewski – zielona
ks. Tomasz Stępniak – czerwona 
ks. Łukasz Warzyński – błękitna 
ks. Radosław Czarniak – brązowa 
ks. Wojciech Szabrański SDB – pomarańczowa 
ks. Karol Chrapulski – biała.

Pielgrzymi wyruszą 6 sierpnia rano, po Mszy św. w katedrze łowickiej. Na Jasną Górę dojdą 14 sierpnia i zostaną tam do następnego dnia, aby uczestniczyć w uroczystościach Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma