Nowy numer 38/2023 Archiwum

Najlepsza oferta!

Jeśli nie wiesz, co zrobić ze swoim wolnym czasem, wybierz się na ŁPPM.

Zastanawiasz się, co będziesz robił w tym roku podczas wakacji? Może jakaś dorywcza praca? Może wyjazd ze znajomymi? A może nigdzie nie pojedziesz i większość czasu spędzisz przed komputerem lub telewizorem, pochłaniając ogromne ilości chipsów i słodkich napojów?

Mamy dla Ciebie najlepszą propozycję. Jesteśmy pewni, że żadne biuro podróży nie jest w stanie przebić naszej oferty, zarówno cenowo, jak i pod względem programu. Już dziś zachęcamy Cię do wyruszenia z nami na pielgrzymi szlak, gdzie można spotkać wielu niezwykłych ludzi i fajnie spędzić czas. O nudzie nie będzie mowy. Będzie za to wiele o tym, co w życiu najważniejsze, co daje szczęście, a co niszczy człowieka. Każdy, kto zdecyduje się oddać swój czas Bogu, może liczyć na poprawienie wzroku, który pozwoli dostrzegać bliźnich, dokrwienie serca, które będzie zdolne do kochania, i usprawnienie rąk do służby.

W pakiecie gwarantujemy także pyszne jedzenie, przygotowane przez najlepsze kucharki o wielkich sercach. To wszystko na Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej. Idziemy, by oddać chwałę Bogu przez wstawiennictwo Jasnogórskiej Pani. Wyruszamy 6 sierpnia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast