Nowy numer 21/2018 Archiwum

Widzenia bardziej kolorowe

Nowy kącik zabaw dla dzieci na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu.

Łowicka jednostka penitencjarna przystąpiła do kolejnego etapu wdrażania Norweskiego Mechanizmu Finansowego. To projekt podobny do programów pomocowych Unii Europejskiej.

W ramach modułu 1.3 "Przyjazne miejsce - dostosowanie pokoi i sal widzeń do kontaktu skazanych z ich dziećmi" sala widzeń ZK w Łowiczu została wyposażona w nowy kącik zabaw dla dzieci.

Kupiono m.in. nowe stoliki i krzesełka, kolorową fototapetę, bujawki, zjeżdżalnię, tablicę do rysowania kredą, klocki i inne zabawki, które pozwolą dzieciom osadzonych atrakcyjnie spędzić czas podczas widzeń z rodzicem lub osobami bliskimi.

Na lato zorganizowano też plenerowy miniplac zabaw z piaskownicą.

  Miniplac zabaw na terenie ZK w Łowiczu
ppor. Robert Stępniewski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma