Nowy numer 33/2018 Archiwum

Bliżej prawa jazdy

W Sochaczewie otwarto ośrodek egzaminacyjny dla kierowców.

To filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Płocku. Plac manewrowy znajduje się przy ul. Żeromskiego. Wydzielono go na parkingu miejskiej kotłowni. Egzaminy teoretyczne kierowcy zdawać będą w budynku po drugiej stronie ulicy.

Na razie w Sochaczewie odbywać się będą egzaminy na prawo jazdy kat. B. Jak poinformował dyrektor WORD w Płocku Wojciech Krzewski, pierwszy egzamin zaplanowano na 14 września. Do dyspozycji zdających są samochody toyota yaris i skoda fabia.

W piątek 4 września na uroczystym rozpoczęciu działalności ośrodka pojawili się m.in. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, poseł na Sejm RP Maciej Małecki, burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, starostowie: sochaczewski Jolanta Gonta i gostyniński Tomasz Matuszewski. Był też Adam Orliński, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, który optował za powstaniem filii WORD w Sochaczewie.

Otwarcie filii WORD to dobra wiadomość dla mieszkańców powiatów: sochaczewskiego, żyrardowskiego, gostynińskiego czy grodziskiego, którzy do tej pory, żeby zdać egzamin na prawo jazdy, musieli jeździć do Warszawy, Płocka czy Skierniewic.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma