Nowy numer 33/2018 Archiwum

Boski savoir-vivre

V Tydzień Wychowania. – Z wychowaniem jest jak z jedzeniem. By nie mieć problemów, musisz o nim myśleć codziennie, starannie dobierając rzeczy, którymi chcesz się karmić. Robiąc tak, można mieć nadzieję, że w zdrowym ciele będzie zdrowy duch – mówi Katarzyna Kijo ze Skierniewic, mama trzech synów.

Po raz piąty obchodzony był w Polsce – z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski oraz Rady Szkół Katolickich – Tydzień Wychowania. W ten sposób Kościół włączył się w ten proces, pokazując, jak ważny dla niego jest młody człowiek, jego nauka i dorastanie. Tydzień w tym roku odbywał się pod hasłem: „Wychowywać do pełni człowieczeństwa”. Podjęte działania były nie tylko jednorazowymi akcjami. W bardzo wielu rodzinach, placówkach i parafiach tydzień ten trwa przez cały rok.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma