Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zwycięski Regnów

Odbył się pierwszy turniej eliminacyjny XII Grand Prix o Puchar Biskupa Łowickiego w Piłce Nożnej Ministrantów i Lektorów.

W sobotę 3 października w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie w kategorii "gimnazjum" rywalizowały drużyny ministrantów z rejonu rawsko-skierniewickiego. Do turnieju przystąpiło 9 drużyn.

Zwyciężył zespół z parafii Nawiedzenia NMP w Regnowie. Najlepszym strzelcem został Mateusz Dziubek z parafii Wniebowzięcia NMP w Lubochni. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Dominika Dzwonkowskiego, również z Lubochni.

Końcowa kolejność turnieju: 1. Regnów, 2. Lubochnia, 3. Godzianów, 4. Żelazna, 5. Stara Rawa, 6. Sadkowice, 7. Rawa Mazowiecka (Niepokalanego Poczęcia NMP), 8. Maków, 9. Kochanów.

W rejonie rawsko-skierniewickim finalistów rozegrany zostanie jeszcze jeden turniej w kategorii "gimnazjum" - 14 listopada w hali "Milenium" w Rawie Mazowieckiej. Dopiero po zsumowaniu wyników obu turniejów wyłonieni zostaną dwaj finaliści rozgrywek diecezjalnych. Zgodnie z regulaminem za I miejsce w turnieju eliminacyjnym przyznawane jest 10 pkt, za II - 8, za III - 6. Kolejne drużyny do VIII miejsca otrzymują odpowiednio o 1 pkt mniej.

Finał diecezjalny rozegrany zostanie wiosną przyszłego roku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma