Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spontan dla Jezusa

W Skierniewicach podczas Wspólnoty Wspólnot przez dwie godzinny wielbiono Boga.

W ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w parafii św. Jakuba Apostoła odbył się wieczór uwielbienia zwany Wspólnotą Wspólnot. W modlitwie uczestniczyli członkowie różnych wspólnot charyzmatycznych z terenu Skierniewic i okolic, którzy wspólnie prowadzili modlitwę i śpiew.

Modlący się, uwielbiali Boga śpiewem, tańcem i klaskaniem. Ważnym momentem było wielbienie Boga w różnych etapach swojego życia.

W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób, wśród których liczną grupę stanowili członkowie nowej wspólnoty „Mały Apostoł” działającej przy parafii św. Jakuba Ap. w Skierniewicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma