Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nowa podstrona o św. Wiktorii!

Kliknij w zielony baner i dowiedz się więcej o św. Wiktorii, którą narzeczony o śmierć przyprawił.

Wielkimi krokami zbliża się święto św. Wiktorii, patronki diecezji. Kliknij w zielony baner jej poświęcony i dowiedz się, kim była, z kim się przyjaźniła. W specjalnym serwisie znajdziecie także krótkie życiorysy świętych, świadectwa, modlitwy, opisy relikwiarzy, historię jej kaplicy i wiele zdjęć z poprzednich lat.

W związku ze świętem patronalnym przygotowaliśmy dla naszych Czytelników niespodzianki. W zakładce "konkursy" piszemy, co trzeba zrobić, by wygrać cenne nagrody (rower, tablet, książki). Niecierpliwym już tu zdradzamy, że w ramach Akcji Ewangelizacyjnej "Rośnij z Gościem" zapraszamy wszystkich, by na uroczystości patronalne, które odbędą się 11 listopada w Łowiczu, przybyć w strojach swoich patronów bądź ulubionych świętych, błogosławionych. Zachęcając do wskoczenia choć na chwilę w skórę świętego, zapewniamy, że ktoś do domu powróci... rowerem.

Każdego dnia na podstronie będą pojawiać się nowe informacje, galerie zdjęć z peregrynacji relikwiarza po kościołach łowickich, a także opisy świętych i błogosławionych. O uroczystościach i konkursach usłyszycie państwo także w Radiu Victoria, które w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma