Nowy numer 48/2020 Archiwum

Kolejni finaliści

Trwają eliminacje XII Grand Prix o Puchar Biskupa Łowickiego w Piłce Nożnej Ministrantów i Lektorów.

W turnieju w kategorii "open", rozegranym w Witoni, rywalizowały drużyny z rejonu kutnowsko-łęczyckiego. Stawiło się 6 zespołów z parafii: Świętej Trójcy w Piątku, św. Małgorzaty w Górze św. Małgorzaty, św. Jana Chrzciciela w Mazewie, św. Jadwigi Królowej Polski w Kutnie, św. Stanisława Kostki w Trębkach oraz św. Katarzyny w Witoni.

Końcowa kolejność turnieju:

1. Piątek
2. Witonia
3. Góra św. Małgorzaty
4. Mazew
5. Trębki
6. Kutno

Najlepszym strzelcem został Maciej Kuleczka z parafii w Górze św. Małgorzaty. Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Adrian Zduńczyk z parafii w Mazewie. Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Wieczorka z parafii w Witoni. Nagrodę fair play otrzymał Tomasz Szymczak z parafii w Piątku.

Tym samym rejon kutnowsko-łęczycki zakończył rozgrywki. TUTAJ wyniki rywalizacji w młodszych kategoriach wiekowych.

Odbyły się pierwsze zawody dla drużyn z rejonu sochaczewsko-żyrardowskiego. W hali Zespołu Szkół w Międzyborowie równolegle rozegrano turnieje w kategoriach "open" i "szkoła ponadgimnazjalna". Zgłosiły się zespoły z parafii: św. Karola Boromeusza w Żyrardowie, MB Pocieszenia w Żyrardowie, św. Wawrzyńca w Sochaczewie, św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie oraz Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie.

Czołowa kolejność zawodów:

Kategoria "open"
1. Żyrardów (św. Karol Boromeusz)
2. Międzyborów
3. Sochaczew

Kategoria "szkoła ponadgimnazjalna"
1. Żyrardów (św. Karol Boromeusz)
2. Sochaczew
3. Międzyborów

Pierwsze dwa zespoły z poszczególnych kategorii z turniejów w Witoni i Międzyborowie uzyskały awans do finałów diecezjalnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama