Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wicemarszałek świętym Mikołajem

Wicemarszałek woj. łódzkiego Dariusz Klimczak i prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk odwiedzili dzieci w oddziale dziecięcym skierniewickiego szpitala.

Dariusz Klimczak przyjechał do szpitala w związku z mikołajkową akcją dla dzieci, którą zorganizowali pracownicy łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego.

W listopadzie przeprowadzono „koleżeńską zbiórkę” prezentów, teraz dary te są przekazywane do szpitali marszałkowskich w całym województwie.

- Przyjeżdżając do Skierniewic chcielibyśmy podkreślić, że dla Urzędu Marszałkowskiego ważne są nie tylko te największe szpitale, zlokalizowane w Łodzi, ale również te, które znajdują się poza stolicą województwa - mówił wicemarszałek Klimczak.

Marszałkowi towarzyszyła Magdalena Amrozik, dyrektor Departamentu Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego.

Podczas wizyty dzieci przebywające w szpitalu otrzymały prezenty od urzędników Urzędu Marszałkowskiego, a od prezydenta Skierniewic słodkie upominki.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma