Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nie tylko szopki i choinki

Jeszcze tylko do niedzieli czekamy na Wasze zdjęcia przedstawiające atmosferę Bożego Narodzenia.

Zapraszamy Czytelników "Gościa Łowickiego" do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Nasza świąteczna zabawa w tym roku ma poszerzoną formułę. Na przesłanych do nas zdjęciach chętnie ujrzymy nie tylko szopki betlejemskie i choinki, ale to wszystko, co kojarzy się Wam z klimatem świąt Bożego Narodzenia.

Dotarły do nas pierwsze fotografie. Jesteśmy mile zaskoczeni inwencją twórców. Np. s. Aurelia Leszczyńska ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej postanowiła podzielić się atmosferą jasełek w wykonaniu dzieci z Kręgu Biblijnego - jej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie.

Jedna z dekoracji kościoła w Łaniętach   Jedna z dekoracji kościoła w Łaniętach
Anna Woźniak
Natomiast Anna Woźniak przysłała zdjęcia świątecznych dekoracji kościoła w Łaniętach. Wszystkie kompozycje wykonała osobiście. - Skończyłam kurs florystyczny, więc szkoda byłoby nie wykorzystać tych umiejętności - mówi pani Anna.

Na świąteczne fotografie czekamy do 3 stycznia 2016 roku. Opublikujemy je na stronie: lowicz.gosc.pl. Już od 5 do 10 stycznia będzie można tam głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 stycznia zarówno w wydaniu papierowym "Gościa Łowickiego", jak i na naszej stronie www.

Zdjęcia w formacie JPG, bez obróbki graficznej i wielkości nie przekraczającej 2 MB prosimy przesłać na adres: lowicz@gosc.pl z tytułem e-maila: "Konkurs na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową 2016". Na udział osoby niepełnoletniej w konkursie zgodę wyrazić musi opiekun prawny. Ostatecznym rozstrzygnięciem oraz wyłonieniem zwycięskich prac zajmie się jury.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama