Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ro(c)kowe kolędowanie

W sobotę 9 stycznia Zespół Czwarty wystąpił z niezwykłym "Koncertem Kolęd na Nowy Ro(c)k".

Muzycy Zespołu Czwartego razem z zespołem Paragraf 22 i przyjaciółmi, a także z grupą zaprzyjaźnionych instrumentalistów zaśpiewali w kinoteatrze Polonez znane i lubiane kolędy oraz pastorałki w stylu muzyki z czterech stron świata: od Mazowsza po Arizonę i od Podhala po Hawaje. Licznie przybyli wierni wysłuchali m.in. „Gore gwiazda Jezusowi”, „Anioł pasterzom mówił”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Chrystus się rodzi”. Niezwykły śpiew i muzyka sprawiły, że słuchacze niemal natychmiast wsparli muzyków klaskaniem. – Takie wykonanie kolęd przypadło mi do gustu. Lubię rock dlatego ten koncert bardzo mi się spodobał. Żałuję, że Zespół Czwarty nie wydał jeszcze płyty z kolędami. Natychmiast bym ją kupił – powiedział po koncercie pan Jan ze Skierniewic.

Warto dodać, że Zespół Czwarty nieprzerwanie od ponad 30 lat wielbi Boga swoim śpiewem, nie tylko podczas różnego rodzaju koncertów, ale także podczas coniedzielnych Mszy św. o godz. 9.30 w parafii św. Jakuba.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma