Nowy numer 24/2018 Archiwum

Wypadek na autostradzie pod Skierniewicami

Autokar Polskiego Busa zderzył się z ciężarówką. Jest ofiara śmiertelna. 6 osób zostało rannych.

Do wypadku doszło około 9.00 na autostradzie A-2 w okolicach Wólki Łasieckiej w gminie Bolimów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autokarem, którym podróżowało około 20 osób, nie zdążył wyhamować przed zatrzymującym się na pasie technicznym samochodem ciężarowym i uderzył w tył jego naczepy. Kierowca autokaru poniósł śmierć na miejscu, a sześciu pasażerów autokaru odniosło obrażenia.

Policja wraz prokuratorem podjęli decyzję o puszczeniu jednym pasem pojazdów stojących przed zdarzeniem, po czym ruch na autostradzie w kierunku Łodzi został zablokowany. Samochody kierowane są objazdem. Jadący od strony Warszawy muszą zjechać na węźle Wiskitki na drogę DK-50 w stronę Sochaczewa. Potem kierować się DK-92 do Łowicza. Stąd DK-70 do węzła Skierniewice na A-2.

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej łódzkiej GDDKiA przewiduje, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać co najmniej do 13.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma