Nowy numer 25/2018 Archiwum

W kwietniu poznamy zwycięzców

Odbyło się losowanie grup turniejów finałowych XII Grand Prix Diecezji Łowickiej Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej Halowej.

Finalistów wyłoniły eliminacje przeprowadzone w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Rozgrywki przeprowadzono w 4 rejonach: kutnowsko-łęczyckim, łowicko-głowieńskim, rawsko-skierniewickim i sochaczewsko-żyrardowskim. Awans do turniejów finałowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny z rejonów w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna i open. Bez względu na wynik eliminacji, prawo gry w finale mają obrońcy tytułu mistrzowskiego oraz gospodarze turnieju.

Losowanie poszczególnych grup odbyło się 6 lutego w domu zakonnym oo. pasjonistów w Rawie Mazowieckiej. Zostało przeprowadzone w obecności ks. Sebastiana Antosika, diecezjalnego duszpasterza sportowców, przeora o. Łukasza Nawotczyńskiego CP, dk. Mateusza Wojtczaka oraz Michała Wieczorka, świeckiego asystenta diecezjalnego duszpasterza sportowców.

Turnieje finałowe zostaną rozegrane w następujących terminach:

  • 2 kwietnia - kategoria gimnazjum,
  • 9 kwietnia - kategoria szkoła podstawowa,
  • 16 kwietnia - kategoria szkoła ponadgimnazjalna,
  • 23 kwietnia - kategoria open.

Wiadomo, że odbędą się w Witoni, Gołębiewie Nowym (parafia Kutno-Dybów), Daszynie (parafia Mazew) i Skierniewicach. W najbliższych dniach wyjaśni się, w których z podanych miejscowości swoje mecze będą rozgrywali finaliści poszczególnych kategorii. Wyniki losowania zamieszczone są w komunikacie nadesłanym przez organizatorów.

Aktualizacja

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma