Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spowiedź w Wielki Piątek

Trwa ogólnopolska akcja duszpasterska Noc Konfesjonałów. Przyłączyli się do niej parafia katedralna i pijarzy w Łowiczu oraz parafia św. Jana Chrzciciela w Kutnie.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: "Światło Miłosierdzia". Polega na umożliwieniu wiernym spowiedzi co najmniej do północy w okresie tuż przed świętami Wielkiej Nocy.

W bazylice katedralnej w Łowiczu księża dyżurowali w konfesjonałach w Wielki Czwartek między 21.00 a 24.00. Będą jeszcze spowiadać w Wielki Piątek od 10.00 do 13.00 i od 17.00 do 17.40. Natomiast w Wielką Sobotę od rana aż do 17.30.

Również w Wielki Czwartek do północy spowiadali oo. pijarzy w położonym obok katedry kościele rektorskim. Noc Konfesjonałów u pijarów także w Wielki Piątek od 21.00 do 24.00. W tych samych godzinach do akcji przyłączą się księża w kościele parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kutnie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma