Nowy numer 42/2019 Archiwum

Chrystus Pan odrzucił ten kamień!

Nasz Pan choć umarł, żyje. Nie ma Go pośród umarłych. Zmartwychwstał.Radujmy się Bogiem. Radujmy się, że jest Bóg.

„Otrzyjcie już łzy płaczący, żale z serca wyzujcie. Wszyscy w Chrystusa wierzący, weselcie się, radujcie. Bo zmartwychwstał samowładnie, jak przepowiedział dokładnie.
Alleluja, Alleluja, niechaj zabrzmi: Alleluja!”

Dzieląc się radością Zmartwychwstania naszego Pana, pragniemy życzyć naszym Czytelnikom, aby światło wielkanocnego poranka budziło wiarę, nadzieję i miłość. By spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem przemieniało i radowało serca. By zachęcało do kroczenia drogą wiary, która nie tylko góry przenosi, ale i przez śmierć przeprowadza. Niech światło Zbawiciela towarzyszy Państwu przy podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu trudnych spraw, świadczeniu o miłości. Niech triumfujący Król Chwały pomaga cieszyć się każdym dniem, każdym spotkaniem.

Bóg odrzucił ten kamień jakby nic nie ważył i wstał z grobu. A skoro to uczynił bez problemu poradzi sobie z naszą małą wiarą. Musimy tylko zamiast liczyć na siebie, bardziej liczyć na tego, który Zmartwychwstał.

 Radosnego Alleluja!

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL