Nowy numer 47/2018 Archiwum

Wybiorą najpiękniejszą parę

W Łowiczu odbędzie się trzecia edycja konkursu "Księżanka i Księżak Roku".

Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza dziewczęta i chłopców, mieszkających na terenie Łowicza i ziemi łowickiej, do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu pn. „Księżanka i Księżak Roku”. Głównym celem konkursu jest wyłonienie reprezentacyjnej pary łowickiej, której zadaniem będzie promowanie Łowicza i regionu łowickiego podczas różnego rodzaju działań promocyjnych łowickiego ratusza.

Na zwycięzców oprócz Honorowego Tytułu Księżanki i Księżaka Roku 2016 czeka dobra zabawa i atrakcyjne nagrody ufundowane przez lokalnych partnerów konkursu. Wśród nagród m.in. tablety, komplety łowickich strojów ludowych, weekendowe pobyty w atrakcyjnych miejscach, przejażdżki konne, uroczyste kolacje, karnety na wybrane filmy w roku 2016 w łowickim kinie „Fenix”, a także produkty lokalnych przedsiębiorców.

W konkursie mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, zameldowani na terenie powiatu łowickiego i posiadający od 16 lat do 35 lat. Zgłoszenia kandydatek i kandydatów przyjmowane są najpóźniej do 4 maja. Uroczysta gala wyborów Księżanki i Księżaka Roku 2016 odbędzie się 15 maja w Łowickim Ośrodku Kultury.

Informacje oraz regulamin konkursu dostępny jest na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Łowiczu oraz na internetowej stronie miasta.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy