GN 3/2021 Archiwum

Trwa rejestracja na ŚDM

Zachęcamy do wspólnego, diecezjalnego wyjazdu młodych wraz z duszpasterzami, osobami życia konsekrowanego i katechetami na ŚDM do Krakowa.

Wielkimi krokami zbliżają się Światowe Dni Młodzieży i spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Obecnie na stronie: www.sdmlowicz.pl trwa rejestracja młodzieży do łowickiego miasteczka. Znajdzie się ono w bezpośrednim sąsiedztwie spotkania z papieżem, 2 km od miejscowości Brzegi. Będzie to pole namiotowe na ponad 2000 osób, usytuowane w miejscowości Śledziejowice. Cały teren będzie ogrodzony, uzbrojony. Na polu przewidziano: sektory dla 7 grup z poszczególnych rejonów, pole obozowe, namiot-kaplicę, namioty medyczne, namioty gospodarcze, namioty służbowe, natryski, ubikacje, pomieszczenie zasilania (będzie możliwość naładowania telefonu), oświetlenie terenu.

Miejsce pobytu będzie jednym z kilkuset punktów katechetycznych w Krakowie i okolicach, co oznacza, że nie trzeba będzie przemieszczać się, aby wysłuchać katechezy biskupa i uczestniczyć w Eucharystii, bo wyznaczony biskup przybędzie na nasze pole namiotowe.

Aby się zapisać, należy wejść w zakładkę "wyjazd do Krakowa", a następnie odszukać informacje "rejestracja pielgrzymów sdmkraków2016". Później, zgodnie z instrukcją, należy wypełnić wszystkie pola formularza. W ciągu godziny od zarejestrowania się zostanie wysłany mail potwierdzający rejestrację. W przypadku nieotrzymania wiadomości należy sprawdzić folder SPAM, a jeśli tam nie będzie potwierdzenia, rejestrujący się proszeni są o kontakt: rejestracja@sdmlowicz.pl. Organizatorzy proszą, by rejestracji nie odkładać na ostatni moment.

Koszt wyjazdu – 550 zł, Cena zawiera m.in. : pakiet pielgrzyma ŚDM – 190 zł, wyżywienie – 6 obiadów dwudaniowych, transport kolejowy z centrum Polski do miejsca pobytu, koszty uzbrojenia i przygotowania pola do biwakowania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama