GN 2/2019 Archiwum

Ślub i studniówkowe pląsy

Dwie niezwykłe imprezy odbyły się w sobotę w Jaktorowie.

W sobotnie popołudnie, 23 kwietnia, w sali remizy strażackiej w Jaktorowie odbyła się diecezjalna ŚDM-owa zabawa studniówkowa. W tańcach, pląsach i różnego rodzaju zabawach uczestniczyło ok. 150 wolontariuszy i ambasadorów Światowych Dni Młodzieży z całej diecezji.

Imprezę podobnie jak ma to miejsce podczas szkolnych studniówek otwarto „Polonezem”. Zabawa jak nietrudno się domyślać była bezalkoholowa.

Nie brakowało natomiast na niej pląsów, konkursów, wyborów królowej i króla imprezy, super gościa, a nawet bestii. Głównymi organizatorami studniówki byli wolontariusze SDM z rejonu żyrardowskiego.

  W zabawie uczestniczyli wolontariusze z całej diecezji
Izabela Grabowska
Studniówkę ŚDM poprzedziła Msza św. ślubna niezwykle aktywnych i zaangażowanych wolontariuszy Arkadiusza Naleja i Marty Oskiery.

Ich wyznanie miłości było jednocześnie świadectwem potwierdzającym, że z Bogiem można góry przenosić, służyć bliźnim, odnajdywać miłość i żyć na maxa. Młodej parze życzymy, by ich miłość rozkwitała, i by każdego dnia w łączności z Bogiem potrafili być dla siebie bezinteresownym darem.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy