Nowy numer 2/2021 Archiwum

Ślub i studniówkowe pląsy

Dwie niezwykłe imprezy odbyły się w sobotę w Jaktorowie.

W sobotnie popołudnie, 23 kwietnia, w sali remizy strażackiej w Jaktorowie odbyła się diecezjalna ŚDM-owa zabawa studniówkowa. W tańcach, pląsach i różnego rodzaju zabawach uczestniczyło ok. 150 wolontariuszy i ambasadorów Światowych Dni Młodzieży z całej diecezji.

Imprezę podobnie jak ma to miejsce podczas szkolnych studniówek otwarto „Polonezem”. Zabawa jak nietrudno się domyślać była bezalkoholowa.

Nie brakowało natomiast na niej pląsów, konkursów, wyborów królowej i króla imprezy, super gościa, a nawet bestii. Głównymi organizatorami studniówki byli wolontariusze SDM z rejonu żyrardowskiego.

W zabawie uczestniczyli wolontariusze z całej diecezji   W zabawie uczestniczyli wolontariusze z całej diecezji
Izabela Grabowska
Studniówkę ŚDM poprzedziła Msza św. ślubna niezwykle aktywnych i zaangażowanych wolontariuszy Arkadiusza Naleja i Marty Oskiery.

Ich wyznanie miłości było jednocześnie świadectwem potwierdzającym, że z Bogiem można góry przenosić, służyć bliźnim, odnajdywać miłość i żyć na maxa. Młodej parze życzymy, by ich miłość rozkwitała, i by każdego dnia w łączności z Bogiem potrafili być dla siebie bezinteresownym darem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama