Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Polowy hotel wielogwiazdkowy

W miejscu, w którym powstaje Miasteczko Łowickie, dziś jeszcze spacerują sarny, skaczą zające, rosną trawa i mlecze. Pole rodzące przez lata zboże i kukurydzę odpoczywa, ale już wkrótce będzie tu siane ziarno słowa Bożego.

Od kilku tygodni trwają zapisy do Miasteczka Łowickiego, stanowiącego projekt Biura Światowych Dni Młodzieży Diecezji Łowickiej. I choć o miasteczku i ŚDM można usłyszeć w każdej parafii i niemal na wszystkich większych uroczystościach i wydarzeniach diecezjalnych, wiele osób nie do końca wie, czym jest Łowickie Miasteczko, na co mogą w nim liczyć wolontariusze i młodzi ludzie wybierający się na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma