Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nieszpory i adoracja

W sobotę w Łowiczu i Rawie Mazowieckiej odbędą się wieczorne czuwania przed uroczystością Zesłaniem Ducha Świętego.

W sobotę 14 maja o 20.00 w kościele oo. pijarów od nieszporów rozpocznie się czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Przewidziano również konferencję oraz adorację Najświętszego Sakramentu. Organizatorem jest wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Kana", która poprowadzi również modlitwę o powołania kapłańskie. Czuwanie zakończy Eucharystia. Początek celebry o 23.00.

Czuwanie przed Zielonymi Świątkami odbędzie się również w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej. Modlitwa rozpocznie się o 19.00 od uwielbienia i adoracji. Ok. 20.20 przybędzie ordynariusz łowicki Andrzej F. Dziuba i poprowadzi rozważanie przed Mszą św., która zakończy spotkanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma