Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Młodzi teologowie

Gimnazjaliści rywalizowali ze sobą w kolejnym etapie OWR.

W sobotę 21 maja odbył się dekanalny etap Olimpiady Wiedzy Religijnej. Uczniowie musieli wykazać się znajomością Listów św. Jana, nauką Kościoła na temat  Ojczenasz zawartą w Katechinie Kościoła Katolickiego, a także Bullą  "Misericordiae Vultus" papieża Franciszka. Odpowiadając na 20 pytań uczniowie mogli łącznie zdobyć 56 punktów.

W dekanacie Skierniewice – Widok w etapie dekanalnym wzięło udział 18 uczniów z sześciu szkół. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Zespołu Szkół im. ks. St. Konarskiego, którzy zajęli pierwsze cztery miejsca. Najwięcej punktów zdobyli: Maciej Maciejak, Małgorzata Brzozowska. Weronika Caban i Katarzyna Kopczyńska.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma