Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przy sztalugach i piłce

Uczestnicy półkolonii w Żychlińskim Domu Kultury nie wiedzą, co to nuda. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji.

Po raz kolejny Dom Kultury w Żychlinie jest organizatorem półkolonii dla dzieci. Dla uczestników wypoczynku zaplanowano wiele ciekawych zajęć, różnych atrakcji i wycieczek.

W pierwszym tygodniu kolonii mali artyści mogli doskonalić swoje umiejętności plastyczne, korzystając z doświadczenia instruktorów.

Dzieci ćwiczyły perspektywę, dobieranie kolorów, planowanie kompozycji malarskiej dzieła - ćwiczenia były wprowadzeniem do zasadniczych zajęć, podczas których uczestnicy wakacyjnego wypoczynku staną za sztalugami i będą próbować swoich sił w malarstwie plenerowym. Efekty pracy dzieci można oglądać na małym wernisażu w hallu Żychlińskiego Domu Kultury.

Poza warsztatami plastycznymi dzieci korzystają z gier planszowych oraz uczestniczą w różnych zabawach integracyjnych i sportowych. Jak co roku, odbywał się również turniej warcabowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Furorę - ze względu na trwające Euro 2016 - robią także wszelkiego rodzaju mecze w piłkę i stołowe piłkarzyki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma