Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pływanie i nurkowanie przy bloku

Łowicki Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył dwa napowierzchniowe akweny przy ulicy Kaliskiej.

Z odkrytych basenów korzystać można codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godz. 10-18.

Oba mają wymiary 12,6 m na 6,30 m, a różnią się jedynie głębokością. Basen dla dzieci ma 60 cm wysokości, zaś dla młodzieży i dorosłych - 1,2 m.

Ich ściany wykonane są z tworzywa sztucznego. Oba zostały wyposażone w system pomp i filtrów, które dbają o utrzymanie wody w odpowiedniej czystości. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się czuwa dwóch ratowników.

Pomysł ustawienia basenów chwalą mieszkańcy. - Strzał w dziesiątkę. Latem zabawy w wodzie są dla dzieci wielką frajdą, a gdy odbywają się one pod gołym niebem, dają jeszcze więcej radości - podkreśla pani Marta. - Przystępne są także ceny. Kupując bilet, można z basenu korzystać nawet kilka godzin.

Na zielonym terenie znajduje się także pokaźnych rozmiarów (10 na 10 m) piaskownica dla dzieci oraz wypożyczalnia leżaków i parasoli.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma