Nowy numer 28/2018 Archiwum

Owieczki już policzone!

W Ujeździe wszystko stało się jasne. Dokładnie wiadomo ilu pielgrzymów wędruje do Czarnej Madonny.

Wzorem lat ubiegłych w Ujeździe odbyło się liczenie wszystkich pielgrzymów ŁPPM. Sekretariat, co nikogo nie dziwi, bez problemu poradził sobie z przyporządkowaniem każdej osobie konkretnego numerku. Przy przechodzeniu przez ciasną bramę każdy z pątników otrzymywał cukierka.

By wszystko stało się jasne, podajemy wyniki.

W XXI Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę wędruje 635 osób, to nieco mniej niż w roku ubiegłym. W jubileuszowej XX ŁPPM na Jasną Górę wędrowało 799 pielgrzymów, wspieranych przez 60 osób zaangażowanych w różne służby pielgrzymkowe.

W tym roku stan osób w grupach przedstawia się następująco: Grupa Błękitna: 118,  Grupa Brązowa: 108 , Grupa Fioletowa: 95, Grupa Zielona: 88 , Grupa Czerwona: 58 , Grupa Pomarańczowa: 72 , Grupa Biała: 40 , Grupa Biało-żółta: 33 , Grupa Cytrynowa: 23.

Warto dodać, że w pielgrzymce gros osób stanowią ci, którzy uczestniczyli także w Światowych Dniach Młodzieży. Dla tej grupy to trzeci tydzień intensywnej formacji duchowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma