Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Fotobudka i skakańce

Parafia na łowickiej Korabce zorganizowała dla dzieci atrakcje na zakończenie wakacji.

W niedzielę 4 września na placu przy kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu stanęły dmuchane zjeżdżalnia i skakańce, stoisko z cukrową watą i fotobudka.

Darmowe atrakcje były dostępne przez całe popołudnie. - To prezent od nas na zakończenie wakacji nie tylko dla dzieci z parafii. Każdy, kto chciał, mógł się przyłączyć do zabawy - mówi proboszcz ks. Adam Domański.

Całe przedsięwzięcie sfinansowała parafia. Pomysł chwalili sobie dorośli. Gdy dzieci dawały upust swojej energii, opiekunowie pod altanką czy na ławce spędzali czas na rozmowach lub zwyczajnie odpoczywali.

Podobna impreza w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu odbyła się rok temu.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma