Nowy numer 25/2018 Archiwum

W hołdzie świętemu papieżowi

W 38. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Żyrardowie odbędzie się koncert "Pieśń o Bogu ukrytym" w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

Koncert w wykonaniu pieśniarza i kompozytora Marcina Stycznia odbędzie się w niedzielę 16 października o godz. 20 w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia. M. Styczeń wystąpi z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer - gitara, Karol Domański - perkusja, Paweł Puszczało - kontrabas.

Przybyli wysłuchają melodyjnych interpretacji wczesnych wierszy K. Wojtyły. Wykonana zostanie także piosenka „Santo subito” - utwór będący hołdem dla Jana Pawła II. Do tej pory w całej Polsce i za granicą, m.in. w Paryżu, Rzymie, Los Angeles, Detroit, Chicago, San Diego, odbyło się około 200 koncertów „Pieśń o Bogu ukrytym” owacyjnie przyjętych przez publiczność.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma