Nowy Numer 29/2018 Archiwum

W lutym pierwsze rozstrzygnięcia

Odbyło się losowanie grup turniejów finałowych XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Ministrantów i Lektorów.

W zawodach wezmą udział drużyny parafii, które zajęły pierwsze dwa miejsca w turniejach eliminacyjnych rozgrywanych w 4 rejonach diecezji łowickiej. Prawo gry mają także gospodarze turniejów finałowych, obrońcy tytułów mistrzowskich oraz drużyny, którym organizatorzy przyznają tzw. dziką kartę.

Losowanie odbyło się 10 grudnia w budynku parafii katedralnej w Łowiczu w obecności ks. Sebastiana Antosika, duszpasterza sportowców diecezji łowickiej, jego asystenta Michała Wieczorka, przedstawicieli rodziców ministrantów Moniki i Ireneusza Młodzików oraz Marcina Kowalika, dziennikarza "Gościa Łowickiego".

Gospodarzem turnieju finałowego w kategorii szkoła podstawowa, który odbędzie się 18 lutego 2017 r. będzie parafia św. Pawła od Krzyża w Rawie Mazowieckiej. Zawodnicy tej parafii wywalczyli także awans w turnieju eliminacyjnym.

W grupie A zagrają zespoły parafii: św. Katarzyny w Witoni, św. Marcina w Wysokienicach, św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej, św. Macieja i św. Małgorzaty w Bednarach oraz Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach (obrońcy tytułu mistrzowskiego).

W grupie B zmierzą się zespoły parafii: Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie, św. Macieja w Bełchowie, św. Andrzeja w Łęczycy i św. Pawła od Krzyża w Rawa Mazowieckiej.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma