Nowy numer 38/2018 Archiwum

Łukasz Zagrobelny gościł w Sannikach

Artysta zachwycił gości Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach. Dwie edycje koncertu ściągnęły przede wszystkim wielbicieli artysty.

Mocny, a jednocześnie liryczny głos wokalisty niósł się po całym niemal pałacu. Łukasz Zagrobelny to artysta obdarzony szczególnym głosem, uznawanym za jeden z najlepszych męskich w Polsce. Jego koncerty jak magnes przyciągają rzesze fanów. Zarówno wielkie koncerty, jak i te mniejsze, bardziej kameralne, cieszą się popularnością. Ł. Zagrobelny ciepłym głosem śpiewa teksty pełne emocji, a przy tym ma doskonały kontakt z publicznością. Dało się to odczuć podczas niedzielnych koncertów w sannickim pałacu.

Po godzinnym spektaklu wszyscy przeszli na piętro pałacu, gdzie otwarta została wystawa fotografii pod tytułem "Ziemia Święta". Galeria prezentowanych fotografii pochodzi ze zbiorów Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela oraz polskiego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment, by pokazać wyjątkowe miejsca. Egzotyczna przyroda, góry i pustynie, a w tym wszystkim cuda architektoniczne, miejsca kultu religijnego zawiązane z życiem i śmiercią Jezusa Chrystusa. Warto wspomnieć, że w Ziemi Świętej kryje się miejsce, gdzie swój początek mają - według Tradycji - trzy największe religie świata - judaizm, chrześcijaństwo i islam.

Goszcząc w Sannikach, warto było zajrzeć na kiermasz, gdzie można było kupić świąteczne ozdoby przygotowane przez podopiecznych Zespołu Szkół w Mocarzewie, uczniów Szkoły Podstawowej w Sannikach oraz piękne serwety twórczyń ludowych. Każdy drobiazg może stanowić element domowej dekoracji lub doskonały prezent pod choinkę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma