GN 28/2018 Archiwum

Strażacy nie próżnowali

Przechodzący przez Polskę orkan "Barbara" wyrządził szkody także w województwie łódzkim.

Połamane drzewa i gałęzie, a także pozrywane linie energetyczne to najpoważniejsze szkody wyrządzone w powiecie łowickim. Strażacy PSP z Łowicza interweniowali 7 razy. Wszystkie zgłoszenia dotyczyły powalonych gałęzi drzew oraz konarów zalegających na drogach. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Z żywiołem zmagali się także kutnowscy strażacy, którzy 3-krotnie interweniowali w związku z powalonymi drzewami. W nocy w gminach Łanięta i Bedlno z szos usuwano gałęzie i konary wyłamane przez wichury. Nad ranem wiatr przewrócił na drogę drzewo także w Woźniakowie.

W województwie łódzkim wiatr najsilniej wiał w powiecie bełchatowskim. Tam zerwał fragment elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Szczercowie. Na szczęście również tam nikt nie został ranny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma