Nowy numer 42/2019 Archiwum

Na spółkę z ministrem

Przemysław Błaszczyk, do niedawna najmłodszy senator w Polsce, ponownie otworzył swoje biuro w Łowiczu.

Jest to właściwie filia jego biura, mieszcząca się w pomieszczeniu biura poselskiego Witolda Waszczykowskiego, ministra spraw zagranicznych. Obaj politycy Prawa i Sprawiedliwości doszli do porozumienia w sprawie użyczenia sobie lokum do spotkań z interesantami. Minister Waszczykowski na zasadzie wzajemności będzie korzystał z kutnowskiego biura senatora.

40-letni Przemysław Błaszczyk jest senatorem trzecią kadencję. Jeszcze podczas poprzedniej kadencji był najmłodszym w gronie 100 parlamentarzystów izby wyższej. Został wybrany z okręgu obejmującego powiaty poddębicki, łęczycki, kutnowski i łowicki w woj. łódzkim.

Po przerwie w funkcjonowania filii swojego biura w Łowiczu, ponownie jest do dyspozycji mieszkańców miasta i okolic. Przyjmować będzie we wtorki po uprzednim umówieniu telefonicznym. Jako, że bliskie jest mu rolnictwo, ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, prowadzi gospodarstwo rolne, jest członkiem senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, będzie starał się pomagać głównie w tej dziedzinie. Ale jak podkreśla nie odmówi pomocy w każdej innej sprawie, z którą zgłoszą się do niego mieszkańcy.

Łowickie biuro mieści się przy ul. Kaliskiej 4, na IV piętrze.

Parlamentarzysta jest do dyspozycji mieszkańców powiatu łowickiego we wtorki po uprzednim umówieniu   Parlamentarzysta jest do dyspozycji mieszkańców powiatu łowickiego we wtorki po uprzednim umówieniu
Marcin Kowalik /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL