Nowy numer 42/2019 Archiwum

Cała piękna jesteś!

– Przez lata Dzień Kobiet dla mnie nie istniał. Od trzech lat razem z innymi kobietami przyjeżdżam do Skierniewic. Wcześniej idę do fryzjera… i spowiedzi. W ten sposób przygotowuję się do tego wydarzenia, dzięki któremu odróżniam to, co ładne od tego, co piękne – mówi Monika Guzek.

Blisko, coraz bliżej. Przygotowanie dorocznego spotkania kobiet weszło w fazę końcową. Prelegenci i artyści potwierdzili swoją obecność, sponsorzy przekazali pieniądze. W drodze są prezenty, które teraz przez dwa tygodnie będziemy pakować. Zamówione są też ciasta, napoje, a nawet ciepła zupa. Na naszej stronie internetowej i facebookowej każdego dnia pojawiają się nie tylko zaproszenia, ale i sentymentalne wspomnienia opatrzone galeriami. Jednym słowem: rozpoczynamy odliczanie dni dzielących nas od IV Diecezjalnego Dnia Kobiet, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem: „Jestem Kobietą – Lubię to! – Cała piękna jesteś”.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL