Nowy numer 41/2019 Archiwum

Akcja za akcją

– Mamy strzec prawa. Po to zostaliśmy powołani, więc wiadomo, że stosujemy czasem sankcje. Ale w miarę możliwości staramy się dopomóc mieszkańcom – mówi Zbigniew Biegański.

To nie są puste słowa zastępcy komendanta Straży Miejskiej w Żyrardowie. Mieszkańcy tego prawie 40-tysięcznego miasta chwalą sobie ostatnie działania strażników. Szczególnie kierowcy, którzy mieli problem z uruchomieniem swoich samochodów. Gdy nadeszły większe mrozy, sposobem na niesprawny akumulator stało się wezwanie strażników miejskich. – Kupiliśmy specjalne urządzenie rozruchowe. Po otrzymaniu sygnału staramy się dotrzeć na miejsce najszybciej, jak to jest możliwe, i uruchamiamy pojazd. W okresie gdy temperatura spadła kilkanaście stopni poniżej zera, tych interwencji było bardzo dużo. W najzimniejszym weekendzie około 70 – mówi komendant Biegański.

Dostępne jest 33% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL