Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wiesław od zadań specjalnych

W szkole na jego wszechstronną pomoc mogą liczyć dyrekcja, nauczyciele, a także uczniowie. W jednej chwili potrafi reanimować stare przedmioty, mobilizować do pracy strajkujące komputery i wyczarowywać sowieckiego żołnierza czy milicjanta rodem z PRL. Problemem nie jest nawet zorganizowanie małych igrzysk olimpijskich.

Trwający karnawał to dobry czas na spotkania i zabawę w gronie przyjaciół. Zarówno na balach, jak i prywatkach mile widziane są wymyślne stroje i różnego rodzaju przebrania. To, co dla większości jest karnawałową atrakcją, dla Wiesława Staniaka, dawnego oficera, nauczyciela, a dziś pracownika gospodarczego w Zespole Szkół im. ks. S. Konarskiego w Skierniewicach jest chlebem powszednim. Od lat żadna impreza rodzinna, a często także szkolna, nie odbywa się bez strojów i gadżetów z jego domowej rekwizytorni.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma