Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zmarł ks. Józef Misiak

W niedzielę 19 lutego w wieku 78 lat po nagrodę do Pana odszedł ks. kan. Józef Stanisław Misiak.

Ks. Misiak urodził się 30 sierpnia 1939 roku w Grodzisku Mazowieckim. Świecenia kapłańskie przyjął 26 maja 1963 roku w Warszawie z rąk kard. Stefana Wyszyńskiego. Podczas 54 lat przeżytych w kapłańskie był wikariuszem w Lubani, Markach, Podkowie Leśnej, Izabelinie, Ząbkach, a także w dwóch warszawskich parafiach - na Bródnie i Wawrzyszewie. Ks. Józef był wieloletnim proboszczem parafii pw. św. Macieja Apostoła i św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Bednarach oraz w parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sobocie. Po przejściu na emeryturę przebywał w parafii św. Świętej Rodziny w Jaktorowie.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Jaktorowie w środę 22 lutego o godz. 11. Ciało ks. kan. Józefa zostanie złożone na starym cmentarzu parafii pw. św. Anny w Grodzisku Mazowieckim (archidiecezja warszawska).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL