Nowy numer 42/2019 Archiwum

Spowiedź na ostatnią chwilę

Do ogólnopolskiej akcji duszpasterskiej Noc Konfesjonałów przyłączyły się parafie z diecezji łowickiej. W niektórych kościołach księża będą spowiadać w Wielki Czwartek, Wielki Piątek, a nawet w Wielką Sobotę.

Akcja skierowana jest do wiernych, którzy - z różnych przyczyn - nie przystąpili do spowiedzi podczas rekolekcji. Szczególnie dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka do domu na święta.

Wieczorem w Wielki Czwartek kapłani będą dyżurowali w konfesjonałach w kościele oo. pijarów - rano od 7.30 do 9.30 i wieczorem od 21.00 do 23.00. Tak samo będzie w Wielki Piątek. Tego dnia od 20.30 do akcji przyłączą się księża w bazylice katedralnej w Łowiczu i pół godziny później w świątyniach parafii św. Jana Chrzciciela w Kutnie i św. Wojciecha w Białej Rawskiej. Będą obecni w konfesjonałach do północy.

Natomiast w Wielką Sobotę spowiedź będzie możliwa u oo. pijarów i w łowickiej bazylice katedralnej w trakcie poświęcania pokarmów. Rano od 7.00 do 10.00 spowiadać w sobotę będą także kapłani w kościele parafii św. Wawrzyńca w Kutnie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL