Nowy numer 42/2019 Archiwum

Cisza, oczekiwanie, Zmartwychwstanie

We wszystkich kościołach diecezji dziś zabrzmiało radosne Alleluja. Liturgii Wielkiej Soboty w katedrze łowickiej przewodniczył bp Wojciech Osial. Ordynariusz diecezji modlił się z wiernymi parafii św. Stanisława w Skierniewicach.

Pasterz Diecezji łowickiej kilkakrotnie podkreślał, że warto zachwycać się wciąż na nowo tym co piękne w otaczającym nas świecie.
- Warto odkrywać i  odnawiać w sobie zachwyt nad Bożym stworzeniem i patrzeć na to stworzenie w blasku światła, które na początku stworzył Bóg. Warto zachwycać się nad potęgą Boga, który stwarzając, jak słyszmy w Ewangelii, wszystko uczynił dobrze (...) Bądźmy wrażliwi na piękno otaczającego nas świata, a szczególnie bądźmy wrażliwi na człowieka - mówił ordynariusz. 
Na zakończenie biskup życzył zebranym w kościele wiernym, aby całe życie przebiegało tak pięknie, by było godne oklasków - za co oczywiście otrzymał ...oklaski.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL