Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pierwsze takie mistrzostwa

Jeszcze tylko do niedzieli 4 czerwca przyjmowane są zgłoszenia do I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Biskupa Łowickiego. Indywidualne rozgrywki przeprowadzone zostaną z podziałem na kategorie wiekowe.

Turniej odbędzie się w hali sportowej OSiR w Rawie Mazowieckiej (ul. Tatar 1A) w sobotę 10 czerwca. Organizatorzy wciąż przyjmują zgłoszenia. Jednak lista uczestników zamknięta zostanie już w niedzielę 4 czerwca o 18.00.

Zawody zostaną przeprowadzone z podziałem na kategorie wiekowe, ale bez podziału na płeć. Kobiety i mężczyźni z danej grupy wiekowej rywalizować będą ze sobą. Warunkiem udziału jest zamieszkanie w diecezji łowickiej.

Przewidziano cztery kategorie:

  • szkoła podstawowa - klasy I-IV (dziewczęta i chłopcy - kategoria mieszana);
  • szkoła podstawowa - klasy V-VI (dziewczęta i chłopcy - kategoria mieszana);
  • gimnazjum (dziewczęta i chłopcy - kategoria mieszana);
  • open (kobiety i mężczyźni - kategoria otwarta, mieszana, bez ograniczenia wiekowego).

W czasie trwania turnieju zawodnik powinien posiadać dokument potwierdzający wiek. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie pod adresami: dds.lowicz@gmail.com lub michael85@o2.pl. W e-mailu należy dołączyć kartę zgłoszeniową. Z racji ograniczonych miejsc w turnieju będzie liczyła się kolejność zgłoszeń w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zawody przeprowadzone będą zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego w grach indywidualnych. Gry prowadzone będą do dwóch zwycięskich setów (2:0, 2:1). Ostateczny system rozegrania poszczególnych konkurencji uzależniony będzie od liczby zgłoszonych osób i ustalony zostanie w dniu zawodów. Wpisowe od jednego zawodnika wynosi 20 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama