GN 42/2019 Archiwum

Dwóch, nie tylko jeden

Wszystko wskazuje na to, że od przyszłego roku nastąpi zmiana przewodnika ŁPPM.

W ciągu 22 lat przewodnikami ŁPPM byli ks. Dariusz Matuszyński SDB, ks. Tomasz Jackowski i ks. Robert Kwatek. Od 2011 r. funkcję tę pełni ks. Rafał Babicki, proboszcz parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach.

- W tym roku, za zgodą ks. Biskupa Ordynariusza, mam swojego zastępcę - ks. Tomasza Stępniaka, który, mam nadzieję, będzie moim następcą. Podczas wspólnego wędrowania i pracy będzie on przygotowywał się i nabierał doświadczenia potrzebnego do przejęcia pielgrzymki. By mu to ułatwić, postanowiłem zostać przewodnikiem grupy fioletowej. Kiedy będzie potrzebna moja pomoc, będę w pobliżu, by służyć radą i doświadczeniem. Ks. Tomek jest prężnym, pełnym zapału i pomysłów kapłanem. Nie mam wątpliwości, że gdy przejmie kierowanie pielgrzymką, bez problemu poradzi sobie jako przewodnik - mówi ks. Babicki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama