Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kolorowa niespodzianka

Jak co roku, dla pielgrzymów przygotowano kolorowe gadżety.

Każdy z uczestników XXII ŁPPM przy zapisie otrzyma kartę pielgrzyma, znaczek z hasłem pielgrzymki i odblaskową opaskę, również w kolorze swojej grupy. Wśród odblasków, których powinno być 9 (tyle jest grup), jest mała kolorowa niespodzianka. Otóż, obok kolorów: zielonego, czerwonego, biało-żółtego, cytrynowego, brązowego, błękitnego, fioletowego, białego i pomarańczowego jest jeszcze jeden. Bywalcy ŁPPM w tym momencie na pewno podejrzewają, że jest to kolor szary, który jest przypisany służbom, bądź czarny zarezerwowany dla grupy specjalnej, która pojawia się na jednym z etapów. Tworzą ją kapłani i siostry zakonne. Nic podobnego.

Tajemniczy kolor to... róż. I tu mała zagwozdka. Kto zostanie obdarowany tym kolorem? Tego, póki co, nie możemy zdradzić. Wiele kobiet ma nadzieję, że w jakiś sposób uda im się wejść w posiadanie takiego gadżetu. Różowy kolor pierwotnie miał być fioletem. Ale jak to z kolorami bywa... wyszło, co wyszło.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL