Nowy numer 48/2023 Archiwum

Akcja - organizacja!

Do wyruszenia XXII ŁPPM pozostało już kilkanaście dni. To doskonały czas, by podjąć decyzję o wyruszeniu z jedną z 9 grup. Jeśli chcecie wiedzieć, jak przygotować się do pielgrzymki, co ze sobą zabrać oraz poznać wiele ważnych szczegółów, przyjdźcie na spotkanie grupy, w której chcecie pielgrzymować.

Grupa błękitna (Sochaczew) wraz z przewodnikiem ks. Łukaszem Warzyńskim serdecznie zaprasza 30 lipca o godz. 18 na spotkanie, podczas którego organizatorzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Spotkanie odbędzie się w kościele św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Fioletowa grupa skierniewicka zaprasza na spotkanie 31 lipca po Mszy św. o 18.30 w parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach. Ks. Rafał Babicki, przewodnik "fioletów", czeka na każdego, kto chce wyruszyć razem z nim na pątniczy szlak.

Ks. Paweł Olszewski, który w tym roku będzie przewodnikiem grupy brązowej (Rawa Mazowiecka), zaprasza wszystkich chcących pielgrzymować, jak sami mówią, w najsłodszej pielgrzymkowej grupie, na spotkanie 1 sierpnia o godz. 19 w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

Łęczycka grupa biała zaprasza na spotkanie 1 sierpnia o 19.00 do kościoła św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy. W tym roku przewodnikiem grupy został ks. Radosław Czarniak. Wszyscy zainteresowani muszą tam być.

Ks. Jacek Zieliński, przewodnik grupy zielonej (Łowicz), zaprasza na spotkanie 2 sierpnia o godz. 19 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. Muzyczni, medyczni, porządkowi i każdy, kto chce wędrować z zieloną - obecność obowiązkowa.

W kościele św. Jadwigi w Kutnie 2 sierpnia o 19.00 nie może zabraknąć tych, którzy chcą pielgrzymować w grupie biało-żółtej, której przewodniczy ks. Józef Petrynowski i który z radością czeka na pątników.

Ks. Rafał Woronowski, przewodnik grupy czerwonej (Żyrardów), chętnie pozna wszystkich pątników, którzy chcą iść razem z nim, na spotkaniu 3 sierpnia o godz. 19 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie. Ks. Rafał zachęca wszystkich niezdecydowanych, by porzucili wszelkie obawy i dołączyli do grupy. Mile widziani muzycy, medycy i porządkowi.

Wybierz swój ulubiony kolor i przyjdź na spotkanie grupy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy