Nowy numer 03/2020 Archiwum

Idź i służ

Podczas pielgrzymki niemałym wysiłkiem jest samo wędrowanie. Wprawieni pątnicy zaproszeni są do podjęcia różnego rodzaju służby. W piątek odbędzie się kurs kierowania ruchem.

Wszystkich przyszłych porządkowych, którzy chcieliby włączyć się w kierowanie ruchem, a także tych, którym kończą się uprawnienia, informujemy, że 28 lipca (piątek) o godz. 9 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Skierniewicach przy ul. Stanisława Kaczyńskiego 7 odbędzie się kurs konieczny do tej służby. Chcąc w nim wziąć udział, należy zabrać ze sobą skan lub ksero dowodu osobistego lub prawa jazdy. Ponadto trzeba wypełnić deklarację znajdującą się na stronie ŁPPM, w zakładce "do pobrania". Bez tych dokumentów nie będzie można przystąpić do szkolenia.

Kompletne dokumenty trzeba przekazać swojemu przewodnikowi lub przesłać na adres: media.lppm@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama