Nowy numer 42/2019 Archiwum

Za zdjęcie wyjazd do Brukseli

Pielgrzymi udający się do grobu św. Jakuba, uwieczniając swoje pielgrzymowanie na fotografii, mogą pojechać w nagrodę do Parlamentu Europejskiego.

W sierpniu rusza konkurs fotograficzny organizowany przez regionalne Biuro Posła do PE Kazimierza M. Ujazdowskiego. By odwiedzić “stolicę Europy” wystarczy wziąć udział i wygrać w konkursie „Drogi św. Jakuba – szlak, który buduje jedność Europy” główną nagrodę: czterodniową wycieczkę do Brukseli.

Celem konkursu jest promocja drogi św. Jakuba - szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii. Zadaniem uczestników będzie wykonanie fotografii w drodze do Santiago de Compostela i przesłanie jej wraz z opisem (historią powstania zdjęcia) oraz zgłoszeniem na adres organizatorów. W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły. Nagroda przeznaczona jest dla zdobywców pierwszej nagrody (2 osób), których zdjęcie zostanie uznane za najlepsze.

Uczestnicy konkursu przygotowują zgłoszenie złożone ze: zdjęcia wykonanego na szlaku św. Jakuba, na którym widoczna jest m.in. jedna osoba (pielgrzym) oraz motyw drogi św. Jakuba, formularza zgłoszeniowego, oświadczenia do regulaminu konkursu. 

Szczegóły i potrzebne dokumenty znajdują się na stronie www.obudzswojpotencjal.pl/spelnij-marzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL