Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zrób zdjęcie i jedź do Brukseli

Pielgrzymi udający się do grobu św. Jakuba, uwieczniając swoje pielgrzymowanie w kadrze, mogą pojechać w nagrodę do Parlamentu Europejskiego.

W sierpniu rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego skierowanego do wszystkich pielgrzymów zmierzających do Santiago de Compostela, organizowanego przez regionalne biuro posła do PE Kazimierza M. Ujazdowskiego. By odwiedzić „stolicę Europy”, wystarczy wziąć udział w konkursie „Drogi św. Jakuba – szlak, który buduje jedność Europy” i wygrać główną nagrodę, czyli 4-dniową wycieczkę do Brukseli. Celem konkursu jest promocja Drogi św. Jakuba – szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii.

Uczestnicy muszą wykonać fotografię w drodze do grobu apostoła i przesłać ją wraz z opisem (historią powstania zdjęcia) oraz zgłoszeniem na adres organizatorów. W konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe zespoły. Nagroda przeznaczona jest dla zdobywców pierwszej nagrody (2 osób), których zdjęcie zostanie uznane za najlepsze. Uczestnicy przygotowują zgłoszenie złożone z: fotografii wykonanej na szlaku, na której widoczne są minimum jedna osoba (pielgrzym) oraz motyw Drogi św. Jakuba, formularza zgłoszeniowego i oświadczenia do regulaminu konkursu. Szczegóły i potrzebne dokumenty znajdują się na stronie: www.obudzswojpotencjal.pl/spelnij-marzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama