Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zrób zdjęcie i jedź do Brukseli

Pielgrzymi udający się do grobu św. Jakuba, uwieczniając swoje pielgrzymowanie w kadrze, mogą pojechać w nagrodę do Parlamentu Europejskiego.

W sierpniu rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego skierowanego do wszystkich pielgrzymów zmierzających do Santiago de Compostela, organizowanego przez regionalne biuro posła do PE Kazimierza M. Ujazdowskiego. By odwiedzić „stolicę Europy”, wystarczy wziąć udział w konkursie „Drogi św. Jakuba – szlak, który buduje jedność Europy” i wygrać główną nagrodę, czyli 4-dniową wycieczkę do Brukseli. Celem konkursu jest promocja Drogi św. Jakuba – szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii.

Uczestnicy muszą wykonać fotografię w drodze do grobu apostoła i przesłać ją wraz z opisem (historią powstania zdjęcia) oraz zgłoszeniem na adres organizatorów. W konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe zespoły. Nagroda przeznaczona jest dla zdobywców pierwszej nagrody (2 osób), których zdjęcie zostanie uznane za najlepsze. Uczestnicy przygotowują zgłoszenie złożone z: fotografii wykonanej na szlaku, na której widoczne są minimum jedna osoba (pielgrzym) oraz motyw Drogi św. Jakuba, formularza zgłoszeniowego i oświadczenia do regulaminu konkursu. Szczegóły i potrzebne dokumenty znajdują się na stronie: www.obudzswojpotencjal.pl/spelnij-marzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL