Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dużo rozmawiałam z Maryją

Z pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela wylosowanej podczas IV Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet wróciła Maria Grochowska.

Fundatorem wyjazdu była Żaneta Dziewiątkowska-Klimkiewicz, szefowa łowickiego biura podróży „Arka Travel”. Jeszcze przed wyjazdem pani Żaneta nie kryła radości z faktu iż jedna z uczestniczek z jej biurem poleci do Fatimy. - Wierzę, że przez moje ręce sama Maryja zaprosiła na ten wyjazd panią Marię. Mam nadzieję, że ta pielgrzymka będzie dla niej cudownym doświadczeniem, które zachęci ją do nawiedzania innych miejsc, w których Maryja odbiera kult – mówiła pani Żaneta.Słowa szefowej „Arki Travel” były niczym proroctwo.   

- To był niezwykły czas łaski i wzruszeń – mówi Maria Grochowska. - Ciągle mam przed oczami wieczorną modlitwę różańcową z figurą Matki Bożej i świecami. Od wyjazdu Matka Boża stała mi się jeszcze bliższa. Dużo z Nią tam rozmawiałam. Ciągle nie mogę uwierzyć, że mnie spotkało takie wyróżnienie. Przez cały czas zadawałam sobie pytanie, czemu akurat mnie wybrała? Wśród 600 kobiet na pewno było wiele bardziej godnych niż ja. Będąc w Fatimie starałam się uważnie słuchać tego, co przez to wydarzenie chce mi powiedzieć Matka Boża. Byłam w tylu niezwykłych miejscach. Duchowe przeżycia ułatwiała doskonała organizacja i profesjonalizm biura, pani Żanety i pilotki. Brakuje mi słów by wyrazić wdzięczność - dodaje M. Grochowska.

Wywiad z panią Marią zamieścimy w 33 wydaniu „Gościa Łowickiego”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL