Nowy numer 43/2019 Archiwum

Pielgrzymuj sercem i myszką

Niemożność wyruszenia na pielgrzymkę nie oznacza, że nie można przeżyć rekolekcji w drodze. "Gość Łowicki" uruchomił specjalny serwis pielgrzymkowy.

Wszystkich, którzy nie mogą wyruszyć na pielgrzymkę, a chcą uczestniczyć w rekolekcjach, chcemy przypomnieć, że mogą to czynić duchowo. Wystarczy każdego dnia od 6 do 15 sierpnia wypełnić choć niektóre z zalecanych punktów programu duchowego, którymi są: przystąpienie do sakramentu pokuty, codzienna Msza św., Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, dobrowolnie podjęte umartwienie.

Ponadto na naszej stronie i stronie internetowej XXII ŁPPM każdego dnia będą pojawiały się konferencje, które w tym roku głosi o. Tomasz Nowak, dominikanin. Na naszej specjalnej stronie każdego dnia będziemy zamieszczali także relacje z drogi i całkiem pokaźne galerie zdjęć.

Ostatnim punktem programu będzie złożenie swojego duchowego trudu przez ręce Maryi Bogu Wszechmogącemu w uroczystość Wniebowzięcia NMP.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama