Nowy numer 41/2019 Archiwum

Rycerze, cyrkowcy i podniebna nagroda

Parafia w Bąkowie Górnym zaprasza na XV Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP i połączona będzie z odpustem parafialnym.

Świętowanie rozpocznie się już po pierwszej Mszy św. o 9.00. Można się spodziewać, że rozprowadzane cegiełki św. Mikołaja (patrona parafii) bardzo szybko znajdą nabywców. Dzięki licznym sponsorom, każdy kto za symboliczną kwotę wykupi cegiełkę otrzyma upominek i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku jedną z nich będzie przelot samolotem nad Łowiczem i okolicami.

Sumę odpustową o 11.30 odprawi poprowadzi ks. Piotr Kaczmarek, wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. W bogatym programie rozrywkowym, który rozpocznie się po Mszy św. znalazł się m.in. pokazy walk rycerskich, tańców średniowiecznych, zawody sportowe dla dzieci i dorosłych, a także zabawa taneczna. Pojawią się również cyrkowcy. Tradycyjnie serwowana będzie grochówka, potrawy z grilla, ciasta i napoje.

Kościół w Bąkowie Górnym znajduje się w pobliżu DK 92 między Łowiczem a Kutnem.

Rycerze, cyrkowcy i podniebna nagroda  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL