Nowy numer 50/2019 Archiwum

Pociągami bez biletu

Dziś Dzień Bez Samochodu. Do akcji przyłączyły się Koleje Mazowieckie i Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Pasażerowie nie muszą płacić za przejazd.

Z okazji przypadającego 22 września Europejskiego Dnia Bez Samochodu pasażerowie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami spółki w całym województwie. Za bilet nie zapłacą podróżni posiadający ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu oraz towarzyszące im osoby, ale maksymalnie tyle, na ile zarejestrowany jest samochód.

Także Koleje Mazowieckie przyłączyły się do akcji. Do bezpłatnego przejazdu uprawniona jest każda osoba, a więc nie trzeba wozić ze sobą dokumentu potwierdzającego posiadanie samochodu. Jednocześnie w miarę wolnych miejsc, można nieodpłatnie skorzystać z parkingów w systemie "Parkuj i Jedź" zlokalizowanych na terenie Mazowsza i zarządzanych przez Koleje Mazowieckie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama